Командир взводу молодший лейтенант Євген на псевдо «Буба» – родом із Радомишля Житомирської області. Про свій позивний чоловік каже, що отримав його тому, що просто не любить грати в карти.

На війні Євген менше року: підписав контракт у січні 2020-го. Наразі виконує бойові завдання у складі однієї із механізованих бригад Сухопутних військ, що боронить Україну в складі Об’єднаних сил на Луганському напрямку.

– Це моя перша ротація на війну, – розповів офіцер. – Перші враження були бурхливі. Щойно я приїхав, нас ворог обстріляв із міномета. Адреналін підскочив, спина трохи впріла, а так… все нормально.

Євген на псевдо «Буба»
Євген на псевдо «Буба»

– Євген – молодий, перспективний і грамотний офіцер, – каже його командир роти. – Я йому довіряю, йому довіряють усі наші офіцери і головні сержанти взводів і роти. Він свій, він наш, він один із кращих командирів взводу і бригади.

Це він на російсько-українській війні «Буба», а в житті просто Женя. Каже, що не має наміру полишати військову службу, адже понад усе на світі хоче Україні миру, незалежності та процвітання. А ще хлопець мріє створити сім’ю, мати дітей і виховувати їх справжніми патріотами.

ООС, АТО, українські вояки
ООС, АТО, українські вояки

– Для мене важливо, аби наші прийдешні покоління, юнаки, діти, які народилися перед війною і у війну, знали, що Російська Федерація незаконно окупувала Крим і намагалася забрати Донбас. А ми, захисники України, відбили ворога та прогнали зі своєї землі загарбника.