Українські розвідники 93-ї бригади "Холодний Яр" вразили британських інструкторів.

93 розвідрота почала проводити тренування в Навчальному центрі розвідки в місті Острог на Яворівському полігоні.

Відповідна інформація опублікована на сторінці 93-тя ОМБр "Холодний Яр" у Facebook.

Крім цього, повідомляється про те, що без здачі нормативів почати навчання, на жаль, неможливо. Також відомо і те, що проводили тестування інструктори з Великобританії, які тренують наших армійців в рамках програми "Орбітал".

Крім цього, є подробиці про те, які саме нормативи повинні були здати українські бійці. Так, це біг відстанню в 3,2 кілометра з виконанням силових вправ: преса, віджимань і присідань.

Результати українських розвідників настільки вразили британців, що ті вирішили позмагатися з 93 бригадою. В ході змагань українські бійці виявилися сильнішими і швидшими.

Можна сміливо сказати, що мотивувати можуть не тільки НАТОвські бійці. Іноді це працює і в зворотному напрямку.

Також повідомляється, що візиткою тренування є альпіністська підготовка, на ній холодноярці долатимуть страх висоти. Також буде перевірка вміння адаптуватися в екстремальних ситуаціях. Крім цього, українським розвідникам потрібно було проходити складну смугу перешкод, розроблену спецназом НАТО.

Такі тренування привчають адаптуватися до зміни обстановки в бою, а також боротися зі стресом, втомою і звикати до складних ситуацій.

Нагадуємо, "Укроборонпром «представив українській армії комплекс "Сокіл – 300".