Волонтерка та активістка Оксана Корчинська показала фото пораненого українського бійця, який постраждав внаслідок обстрілів окупаційних-терористичних угрупувань, які діють за підтримки Москви.

Відповідний допис Оксана Корчинська розмістила у своєму Фейсбук.

"Московські окупанти безкарно обстрілюють українські позиції . Вночі поранили нашого військовослужбовця", - пише Оксана Корчинська.

пост Оксани Корчинської у Фейсбук
пост Оксани Корчинської у Фейсбук

Новий режим припинення вогню на Донбасі почав діяти з 27 липня. Більше місяця його головним досягненням вважалося те, що немає втрат серед військових.

Однак на 42-й день «перемир'я», 6 вересня, бойовики обстріляли позиції української армії в Луганській області, один військовий отримав поранення. У той же день інший військовий внаслідок обстрілу бойовиків загинув.

А ось 29 жовтня бойовики п'ять разів порушили режим тиші, в результаті чого двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

Опівночі 30 жовтня загинули двоє військових. Таким чином, з початку "всеосяжного перемир'я" в результаті обстрілу бойовиків загинули троє українських військових.

Крім того, час від часу українські військові підриваються на вибухові пристрої, яких вздовж лінії розмежування багато. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.