Експерт Семен Кабакаєв показав, що депутати, а окремо монобільшість, більше не бояться та не поважають Володимира Зеленського.

Про це Семен Кабакаєв пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Верховна Рада в особі монобільшості плюнула в обличчя Зеленського. Пройшов тиждень з того моменту, як президент вирішив, що його антиконституційний законопроєкт буде підтриманий та внесений в парламент, але сталася велика прикрість, монобільшість не ризикнула своїм здоров'ям та проігнорувала свого патрона. Не допомогла брудна медійна компанія влаштована з Банкової, не допомогли ефіри, на яких верховний бив себе в груди та кричав, що всіх розпустить", - пише Семен Кабакаєв.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Також він зазначає, що це означає повільний кінець Володимира Зеленського. Адже без Верховної ради він не зможе приймати потрібні рішення та закони.

"Володимир Зеленський більше не контролює свою монобільшість, більше того, вони його почали зневажати. Рейтинги обвалились і місцеві вибори яскраве тому підтвердження. Слуги більше не бояться, що він їх розпустить, і тому почали свою гру, від якої Україні ліпше не стане. Все, епоха зелених дилетантів скінчилась. Тепер потрібна відставка Зеленського. Після цього всіх нас очікує важка робота, в якій треба розгрібати все те лайно яке вони накоїли. Економічна криза, діра в бюджеті, неспроможність протистояти коронавірусу, сепаратні домовленості з Путіним, провал в закупівлі озброєння для армії - це все треба виправляти та працювати над розвитком, і вигрібати з тієї ями, в яку ми скотились через зелених профанів", - резюмує Семен Кабакаєв.

пост Семена Кабакаєва
пост Семена Кабакаєва

Раніше Українці повідомляли, що Семен Кабакаєв опублікував пост, в якому звернувся до українців з несподіваною заявою. На його думку, президенту України Володимиру Зеленському нібито "плювати" на думку народу.

Відповідне звернення Семен Кабакаєв опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Також волонтер згадав про п'ять питань президента Зеленського і зазначив, що всі відповіді українських громадян зараз знаходяться на "звалищі". Крім цього, Кабакаєв опублікував і фотографії бланків з п'ятьма питаннями президента України.

На цих кадрах видно, що сотні тисяч бланків знаходяться в мішках, які лежать в незрозумілому приміщенні.

"Твоя думка дуже важлива! Дай відповідь на п'ять питань! Ті про, що ви говорите на кухні у таксі, тепер знаходиться на смітнику, там де йому і місце! Це і є ставлення Зеленського до кожного. Використав та викинув, як на виборах так і на опитуванні. Плювати він хотів на вашу думку!",- не приховуючи своїх емоцій і з якоюсь злістю пише український блогер Семен Кабакаєв.