У мережі розповіли досить таки цікаву інформацію з приводу того, наскільки справедливими є тариф компанії "Київстар".

Відповідний пост опублікували в соціальній мережі Twitter.

"О, тобто" політика справедливого використання мережі", або як там ця Ф**** називається, все таки більш справедлива для деяких більш справедливих тарифів.Ще б Київстар перестав називати менш справедливі тарифи "безлімітними" і у мене не залишилося б ніяких претензій.",- вказали в публікації в соціальній мережі.

Крім того, в мережі з'явилася і інформація з офіційної сторінки "Київстар". Там йдеться про те, що в деяких тарифах немає обмеження швидкості.

"Обмеження не зобов'язково застосовується у всіх тарифах і завжди. Зокрема, в спеціальних контрактних тарифах, "Smart Business" і " Smart Business +", а також в тарифі "все разом 4g" для роутера - немає обмеження швидкості", - повідомляє Українська телекомунікаційна компанія.

Повз публікації не змогли пройти користувачі цієї соціальної мережі, залишивши коментарі з обуреннями.

"*****... ви там зовсім вже?", "Межа нема за 600 гривень)) в тариф включено просто купа непотрібної хріні.Київстар застряг у 2000 роках і досі не має тарифом для тих, кому не треба нічого крім інтернету і трохи дзвінків на домашню мережу", - прокоментували цю інформацію.

Скріншот до посту в Twitter
Скріншот до посту в Twitter

Крім цього, якщо зайти на сам офіційний сайт "kyivstar.ua", то можна побачити їх тарифні плани і досить немаленькі ціни. Компанія "Київстар" зараз дає знижку в розмірі 50% на тарифні плани "Smart" і "SmartBusiness", але чи буде вона діяти через місяць, - залишається загадкою.

Також, потрібно відзначити і те, що, наприклад, тариф "Smart" не дає безлімітного інтернету.

Нагадаємо, що Тітуся Бо розповіла про агресивне нав'язування своїх тарифів компанії "Київстар".

Також портал "Українці" писав, українців попередили про те, що комуналка подорожчає в рази.