Про це повідомляється на порталі Дорожній адвокат.

Так, копам збираються дозволити зупиняти автомобіль без поважної причини. Це означає, що водія можуть зупинити без порушення ПДР, а просто для профілактики або перевірки документів.

Відзначається, що в процесі зупинки співробітники поліції можуть знайти додаткові порушення, за які водієві може бути виписаний штраф.

Раніше зупиняти водіїв поліція мала право тільки при порушенні Правил дорожнього руху, і це було закріплено в законі № 35 «Про Національну поліції». Тепер поліція може вимагати зупинки транспортного засобу без причини.

Профілактичні зупинки транспортних засобів і перевірка водіїв на стан сп'яніння поліцією проводитимуться без всяких підстав. Співробітники правоохоронних органів мають право керуватися тільки організаційно-розпорядчим актом начальника поліції, який буде опублікований на сайті Національної поліції найближчим часом.

Після зупинки транспортного засобу співробітник поліції має право перевірити документи, автомобіль і водія на виявлення будь-яких інших порушень. При необхідності водієві буде виписаний штраф.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає прес-служба МВС., Інформує enovosty.com/news.

Геращенко зазначив, що вже вдалося на великий відсоток знизити ймовірність аварій на дорогах.

«Зараз закуповуються ще 300 камер фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху для загальнодержавних трас. Вони будуть встановлені до кінця року », - заявив він.

Відомо, що з початку запуску системи автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР держава заробила понад 52 мільйонів гривень.