Висновок в результаті онлайн-розслідування - каталізатором до відходу луцького терориста, Максима Кривоша, в лівацьких ідеологію, написання книги і підготовку теракту могла стати загибель його матері в 2013 році у великій автокатастрофі.

Ось що нам вдалося з'ясувати. За інформацією з відкритих джерел за адресою реєстрації Максима живе ще кілька людей: брат Богдан і батько Степан. РАНІШЕ там жила його мати, Кривошей Надія Денісновна, 8 березня 1954 року народження.

На сайті для пошуку роботи ми знайшли інформацію про те, що його брат має інвалідність 3 групи. А далі виявили статтю 2013 року про те, що якась Кривошей Надія Денисівна 1954 р.н. з міста Луцьк ... загинула в результаті масштабного ДТП на автодорозі Доманово-Ковель.

Через 4 місяці, в листопаді, після трагедії, Максим Кривошей подав заявку на реєстрацію торгової марки "Я можу".). Логічно, що на розробку логотипу пішло деякий час. І з тих пір починається його активна діяльність.

У 2014 році виходить його книга "Філософія злочинця", в якій він розповідає про себе, про минуле і про своє ставлення до держави.

При всьому цьому наклався чинник Майдану. Який явно вплинув, скорегував його роздуми. Вже не кажучи про те, що саме Майдан і війна в нашій країні дозволяють людям розжитися зброєю будь-якого типу і калібру.

Напевно сім'я жила в нужді. Брат-інвалід, батько-пенсіонер (вчений з досягненнями при СРСР, такі завжди живуть на копійки).

Загалом, травма від загибелі матері, події навколо і умови життя і привели до дій. План, підкріплений ідеологічними переконаннями, сформувався і визрів у конкретні дії рівно 7 років після того, як в липні (а зараз - також липень) 2013 року в родині сталася трагедія.

Тим часом телеграм-канал "Легітимний" пише, що зараз - без жартів - обдзвонюють чиновників з проханням поставити статус "я - державний терорист". В обмін за кожен такий пост сподіваються на одного звільненого заручника. А по вікну будинку, де знаходиться міністр Аваков, стріляли.

Сценарій похлеще інших фільмів. Пам'ятайте, до речі, найперший епізод серіалу "Чорне дзеркало", де зловмисник взяв у полон англійську принцесу і висунув непристойну вимога прем'єр-міністру? Дуже нагадує зараз.

Біографія Максима Кривоша

Народився 6 листопада 1975 року. Уродженець селища Гай, Оренбурзької області РФ. Однак судили його обидва рази в Луцьку.

Раніше двічі судимий і відбув покарання у вигляді позбавлення волі сукупним терміном близько 10 років у виправних установах за скоєння низки тяжких злочинів.

17.06.1994 Луцький міський суд Волинської області - ст.142 ч. 2 (Розбій); ст. 143 ч. 2 (Шахрайство) ст. 144 ч. 2 (Вимагання), ст. 222 ч. 1 і ч. 3 (Незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення і збут вогнепальної або холодної зброї, бойових припасів і вибухових речовин).

07.11.2005 Луцький міськрайонний суд Волинської області - ст. 222 ч. 1 (Шахрайство з фінансовими ресурсами), ст. 257 (Бандитизм), ст. 189 ч. 4 (Вимагання), ст. 263 ч. 1 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).