12 листопада 2020 року раптово помер молодий український співак, композитор і скандальний учасник шоу "X-Фактор" Філіп Левшин. На жаль, після складних операцій його серце не витримало, і він помер від панкреонекрозу підшлункової залози.

Про це повідомляє засновник одного з PR-агентств Андрій Царенок на своїй сторінці в Facebook.

"Дорогі друзі! Тільки що повідомили, що після серії складних операцій, які були протягом останніх двох тижнів, сьогодні вранці не стало нашого друга Філіп Левшин - зупинилося серце", - розповів Андрій в соціальній мережі.

За його словами, Левшин був дуже здібним автором, співаком і шоуменом, а також брав участь у декількох телепроектах. Андрій Царенок підкреслив, що одного разу Філіпу робили операцію, буквально витягнувши з того світу, але цього разу його серце не витримало.

"Думаю у багатьох з ним тільки хороші асоціації. Кілька років тому ми йому вже допомогли, витягли його з того світу, але цього разу підступний панкреатит все ж переміг, у Філіпа залишилася тільки Мама", - додав Царенок.

У коментарях користувачі мережі стали висловлювати свої співчуття і писати слова жалю про смерть співака.

"Пипець:(((світла пам'ять Пилипу: (", ""Ріднуличка", саме так він називав нас, а ми його!Світла пам'ять тобі друг!Ти яскрава комета для всіх нас назавжди!"- з жалем пишуть підписники Андрія.

Скріншот зі сторінки Андрія Царенка в Facebook
Скріншот зі сторінки Андрія Царенка в Facebook

Нагадаємо, що у екс-президента України Петра Порошенка раптово померла теща.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ігор Ніколаєв написав прощальні слова про його друга Ігоря Кальянова.

Також портал "Українці" писав, що артист Андрій Данилко опублікував спільну фотографію з померлим Михайлом Жванецьким.