На даний момент в Києві поліція евакуювала Центральний залізничний вокзал.

Поки терорист Максим Кривош утримує в Луцьку автобус із заручниками, по Україні прокотилася хвиля телефонних мінування.

Тривожна інформація надходить з ряду великих міст країни. Про активізацію телефонного тероризму в Україні.

Вдень у вівторок, 21 липня, в поліцію надійшло повідомлення про мінування центрального ж / д вокзалу Києва. Його робота була терміново зупинена, пасажири і персонал евакуювали. Проводиться перевірка. Це не єдиний об'єкт, який "замінували" невідомі.

За непідтвердженими даними, правоохоронні органи працюють також в аеропорту Жуляни, ТРЦ Ocean Plaza і будівлі Апеляційного суду в Солом'янському районі, станції метро "Мінська" та інших. До цього "флешмобу" підключилися також Харків і Одеса. В Одесі, зокрема, "замінували" Малиновський і Київський суди.

Ця інформація не підтвердилася. Що стосується Харкова, то там повідомляють про бомби в торгових центрах, банках, залізничному та автовокзалах. Варто відзначити, терорист Кривошей, який захопив заручників в Луцьку, запевняє, що заклав вибухівку в інших місцях.

Паралельно з цим у київській станції метро "Мінська" прогримів потужний вибух. З'ясувалося, що вибухотехніки не місце знешкоджували виявлене вибуховий пристрій. Глава МВС Арсен Аваков запевняє, що цей інцидент не пов'язаний із захопленням заручників в Луцьку.