Погода в Україні до кінця листопада буде нестабільною. За прогнозом синоптиків, очікуються сильні морози в перемішку зі снігом і дощем.

"Ночами очікується 2-7 градусів морозу, а на сході України - навіть до мінус 10-12", - розповіла заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

сильний снігопад
сильний снігопад

За словами синоптика, вдень з 19 листопада на сході можливий слабкий мінус до -5°. На решті території країни температура близько 0°, в Закарпатті та Одеській області - + 5°. Однак через вітер відчуття холоду не піде.

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, до кінця листопада очікуються два періоди потепління.

"Негативні температури можливі протягом шести днів листопада. Морози в Україні будуть 19 і 20 листопада, потім 24 і 25 листопада, а також 28 і 29 листопада. Листопад принесе і шість відносно теплих днів, коли температура повітря підніметься до +2°...+4°. Потепління прогнозую на 21-23 листопада і 25-27 листопада", - сказав синоптик.

сильний снігопад
сильний снігопад

За словами Горбаня, вже в грудні очікується два морозних періоди: з 8 по 14 грудня (-9°...11°) і з 18 по 28 грудня (-10°...-13°).

Раніше стало відомо, що погода в Україні в грудні за прогнозом народного синоптика Володимира Деркача буде досить теплою, навіть вночі стовпчики термометра не будуть опускатися нижче нульової позначки. Однак в кінці місяця підморозить і може піти сніг.

"Відчутне похолодання настане тільки після Дня Святого Миколая 19 грудня. Але в цілому прийдешня зима буде схожою на минулу-тепла і безсніжна", - каже синоптик.

сильний снігопад
сильний снігопад

За словами синоптика, під Новий Рік все зміниться. У ніч з 31 Грудня на 1 січня синоптик прогнозує невеликі заморозки і сніг.

При цьому синоптик Владислав Білик заявив, що в Україні раніше вдарять морози.

За словами синоптика, опади спостерігатимуться в західних областях України, а в горах йтиме мокрий сніг.