У місті Винники Львівської області стався вибух у госпіталі для пацієнтів з COVID-19, у зв'язку з цим хворих терміново евакуювали до інших медзакладів.

Як передає портал Українці, про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Facebook.

Попередньо, інцидент трапився у п'ятницю ввечері, 20 листопада, під час заправки кисню.

Мер Львова повідомив, що бригади швидких виїхали ввдразу. Тому зараз хворих евакуйовують.

"У Винниках позаштатна ситуація з киснем у обласному військовому госпіталі. Попередньо, йдеться про вибух під час заправки. Декілька десятків пацієнтів, які потребують штучної подачі кисню, потребують термінової евакуації до інших медзакладів. Серед них є й важкі", - повідомив міський голова.

На момент вибуху в Винниківському госпіталі перебували кілька десятків пацієнтів, в тому числі у важкому стані, які потребували штучної подачі кисню. Однак, через вибух медзаклад не мав можливості забезпечити цим пацієнтів. Тому хворих вночі було евакуйовано до інших лікарень.

Евакуація пацієнтів. Фото: фейсбук Андрія Садового

Також Андрій Садовий зазначив, що загалом в лікарні 60 киснезалежних хворих. 30 прийме Лікарня швидкої допомоги, п’ятеро з них в реанімації. Ще 12 людей заберуть у 8-му лікарню.

"Загалом в лікарні 60 киснезалежних хворих. 30 прийме до себе Лікарня швидкої допомоги, 5 з них в реанімації. 12 людей везуть у 8-му лікарню", - додав Садовий.

Remote file

Пізніше Андрій Садовий повідомив, що подачу кисню у Винниківському госпіталі відновили. Всі пацієнти, яких евакуювали до Лікарні швидкої допомоги, завершать лікування вже на місці.

"Всі пацієнти, яких евакуювали до Лікарні швидкої допомоги, завершать лікування вже тут", - додав міський голова Львова.

Нагадаємо, що жінка померла просто на порозі лікарні: хвору відмовилися госпіталізувати.

Раніше ми повідомляли, що доктор Комаровський висловився про лікування антибіотиками в ковідних випадках: "існує вкрай обмежена кількість.."

Також нагадаємо, що педіатр Комаровський розповів, як захистити школярів від інфекції.