Підлітковий вік - найнебезпечніший період в житті людини через велику жагу до пригод. І дуже часто молоді хлопці та дівчата страждають через ці бажання. Так і талося із підлітком на Одещині.

Як передає портал Українці, 17-річного хлопця вдарило струмом на даху вагону потяга саме тоді, коли він хотів зробити селфі. Про це у суботу, 21 листопада, повідомляє пресслужба поліції Одеської області.

Ця сумна подія сталася залізничній станції "Одеса-Східна". Підлітка одразу госпіталізували до одеської міської дитячої лікарні. Лікарі розцінюють стан хлопця як тяжкий.

Залізничні колії, скріншот із сюжету ТСН.

Лікарі повідомили про аварію в поліцію. Хлопцеві поставили діагноз: "електрична травма, опіковий шок, травматичний шок та травма голови".

"Попередньо встановлено, що ці тілесні ушкодження неповнолітній отримав на залізничній станції, забравшись на дах вагону, щоб зробити селфі, та був уражений електрострумом", - йдеться в повідомленні.

Наразі працівники поліції проводять ретельну перевірку та встановлюють усі обставини цієї події.

Нагадаємо, що у київській області 53-річна жінка померла на порозі Боярської лікарні, бо хвору відмовилися госпіталізувати

Раніше Українці повідомляли, що король контрабанди Закарпаття кошмарить весь регіон: вбиває людей та розбиває автівки.

Також ми повідомляли, що знайдено Павлика Морозова сучасності - батько здав поліції власного сина.