У Харкові невідомий із закликом до Аллаха розбив вікна будівлі ОДА. Про це повідомляє портал Вести.

Подія трапилася 21 листопада. Невідомий чоловік спробував увірватися в будівлю Харківської обласної адміністрації. Він кричав "Аллах Акбар" і при цьому розбив вікна вхідних дверей.

Поведінка невідомого настільки була неадекватною, що шестеро співробітників поліції ледь втихомирили його.

Правоохоронці повідомили, що для того, щоб розбити вікна дверей, він використовував велику залізну конструкцію. Очевидці зазначили, що неадекват був у супроводі молодих хлопців. Імовірно причиною даного вчинку послужила суперечка з ними.

Також в Інтернеті з'явилися кадри, на яких видно як все сталося. На ньому видно, що невідомий розбив вікна, а потім вигукує мусульманський клич, який говорить про єдність бога.

Поки невідомо, що загрожує порушнику.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.