Синоптики розповіли про прогноз погоди на Новий Рік. Про це повідомляє портал PMG.ua

Відзначимо, що зараз в листопаді в деяких регіонах країни пройшли заморозки і сніг. Однак фахівці припускають, що така ситуація триватиме недовго. І скоро ситуація зміниться.

Так, фахівці з погоди повідомили, що цього разу зима цього року здивує наших співвітчизників. Плюсова температура буде фактично до кінця грудня. Те ж стосується стабільного снігу, який також прогнозується в цей час.

Як повідомив народний синоптик Володимир Деркач, перші серйозні холоди очікуються після дев'ятнадцятого грудня. Минулого року зима була аномально теплою і сніг в Україні практично був відсутній. Грудень називали навіть зимовим бабиним літом. Цього року буде щось схоже.

Однак Деркач зазначив, що перед святом зміниться і вночі з 31 по 1 січня в деяких регіонах України очікуються заморозки зі снігом.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.