Василиса Фролова вперше розкрила свою вагітність. Відповідні знімки були опубліковані на її сторінці в Instagram.

Відома журналістка довгий час приховувала своє становище. Остаточно розкрити свої карти вона вирішила красиво - через фотосесію для Elle Україна. На знімках телеведуча показала себе в стилі фешн з животиком, який свідчить про швидке народження дитини.

Свою вагітність Фролова називає дивом, вона вперше стане мамою в 42 роки. Жінка зізналася, що довго не могла завагітніти. І вирішила не думати про це. І тільки тоді, коли забула про це, то сталося диво.

Фролова зазначає, що не збирається змінювати свої ритм життя. Вона продовжить працювати на телебаченні.

"Дорога, вітаю і радію!"; "Обіймаю, круті новини!"; "З ідеальною фігурою як раніше, так і зараз, хочу вже помацати Тебе"; " Боже! Васька! Вітаю", - пишуть користувачі Instagram.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.