Внучка Вітольда Фокіна розповіла, яким чином вона почала заробляти перші гроші. Про це повідомляє портал Politeka.

Марія Фокіна на даний момент є дизайнером, співачкою, а також займається бізнесом. Вона повідомила, що на почала заробляти гастролями по Україні п'ятнадцять років тому.

"У мене перший кліп вийшов, коли мені було 16 років. Так що я-ветеран ще той", - повідомила вона.

Вона повідомила, що з першого дня гастролей вона почала заробляти. Фокіна зазначила, що вона змогла заробити на елітне авто, а квартира була подарована її батьком.

Також Маша Фокіна повідомила, що у неї з чоловіком спільний бюджет і вона вважає, що обоє повинні вміти заробляти разом. Вона зізналася, що її батьки створювали домашній затишок спільно і ймовірно це було для неї прикладом в майбутніх сімейних відносинах.

Маша Фокіна при цьому повідомила, що на даний момент знаходиться в столиці, так як вона бажає працювати, але не сидіти на шиї у свого чоловіка.

Їй хочеться забезпечувати свою 1,5-річну дитину і дати йому набагато більше, ніж у нього є зараз.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.