Екзит-поли говорять про перемогу чинного мера Дніпра Бориса Філатова на місцевих виборах. Про це повідомляє портал Гордон.

Компанія SOCIS повідомляє, що мер Борис Філатов отримав 78,75 відсотка голосів виборців. Його конкурент з партії Громадська Сила Загід Краснов отримав 18,2 відсотка голосів у другому турі мерських виборів.

Дані результати надаються на підставі опитування 3398 осіб на шістдесяти дільницях. Передбачувана похибка становить 1,21 відсоток.

Зазначимо, що з 25 жовтня почалися місцеві вибори на території України. Наші співвітчизники обирали не тільки голів міст і сіл, а також і місцеві парламенти.

У більшості найбільших міста перемогли діючий мери. Так, градоначальником Києва залишився Володимир Кличко, у Харкові обрали Геннадія Кернеса, а в Одесі - Геннадія Труханова.

Зазначимо, що місцеві вибори здивували максимально низькою яскравістю, яка склала близько 36,88 відсотка виборців.

Також дані вибори ознаменувалися тотальною недовірою до правлячої партії Слуга народу.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.