Новий сингл надії Дорофєєвої посів перше місце на популярному чарті. Про це повідомила сама Надія Дорофєєва на своїй Instagram-сторінці.

Співачка опублікувала скрін, в якому її пісня горить зайняла першу сходинку чарту Top 100 Ukraine.

"Круто! Вітаємо! Любимо сильно!"; "Надя-молодець";" Вітаю з успіхом";" обігнала Алішера, а ти вогонь Надь", - повідомила вона.

Відзначимо, що співачка опублікувала пісню з цією піснею. Однак вона була розкритикована шанувальниками. Багато хто вважав її досить слабкою.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку. Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до свого сольного альбому. На одну з них вона записала кліп.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.