Україна увійшла в антирейтинг захворюваності коронавірусом. Про це повідомляє портал Обозреватель.

Протягом 21 листопада в нашій країні було зафіксовано 14,5 тисячі випадків захворювання коронавірусом. Це шосте місце по поширенню даної хвороби серед європейських країн.

Випереджають нашу країну Італія, Польща, Великобританія, Франція, Німеччина. Відзначимо, що в країнах ЄС даною хворобою заразилося близько двохсот тисяч осіб.

У світі наша країна займає десяте місце за швидкістю поширення. У світі на першому місці США, в якій близько 172, 8 тисяч випадків захворювання COVID-19. Індія, Бразилія і Росія також випереджають Україну.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.