Днями Черкаси здригнулися від моторошної знахідки. На вулиці Надпільній, у підвалі будинку, знайшли розчленоване тіло чоловіка.

Зараз співробітники правоохоронних органів встановлюють обставини події та шукають причетних до умисного вбивства осіб. Про це повідомили у Національній поліції України.

Як зазначається, на страшну знахідку в підвальному приміщенні натрапили родичі загиблого. Раніше, 14 листопада, вони заявляли про його зникнення. Чоловікові 70 років, рідні кажуть, що він зловживав спиртним та більше часу проводив не вдома.

Місце злочину, фото: Національна поліція України
Місце злочину, фото: Національна поліція України

На місці події працювали слідчі, криміналісти, поліціянти, які забезпечували охорону місця події, та судово-медичні експерти. Оперативники намагаються знайти, хто причетний до умисного вбивства. Їм також належить з'ясувати, який спосіб життя вів пенсіонер, з ким спілкувався й товаришував.

Крім того, поліціянт вилучають відео з приватних камер спостереження, щоби мати якусь зачіпку на момент скоєння злочину. Сьогодні за цим фактом відкрито кримінальне провадження. Наразі триває слідство.