У порівнянні з позаминулим тижнем, минулого тижня на китайський вірус COVID-19 в Україні захворіли на 13,8 тисячі більше людей, а в лікарні потрапили на майже тисячу хворих більше.

Як передає портал Українці, про цю інофрмацію повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 23 листопада.

"За минулий тиждень ми отримали підтверджених випадків COVID-19 цілком по країні рівно 90 тисяч випадків. Це майже на 14 тисяч більше, ніж за позаминулий тиждень, коли було 76 221 випадок.

Також у нас зросла кількість людей, які були госпіталізовані й стали пацієнтами в наших лікарнях. За минулий тиждень було госпіталізован 10 597 осіб проти 9 653 особи, які були госпіталізовані на позаминулому тижні", - заявив очільник МОЗ.

При цьому, згідно з даними моніторингу РНБО, то за тиждень з 9-го до 15-го листопада померли 1 153 хворих, у яких діагностували коронавірус, а за тиждень із 16-го до 22-го листопада не врятували 1 348 пацієнтів. Тобто летальність зросла на 195 випадків.

Нагадаємо, що станом на сьогоднішній день, 23 листопада, за статистикою коронавірусу в Україні виявили 10 945 нових випадків. Загалом за весь час пандемії захворіли 635 689 українців.

Після цього стало відомо, що Україну накривають нові штами грипу: чим вони небезпечні для українців під час пандемії.

Раніше ми повідомляли, коли чекати третьої хвилі епідемії Covid-19 - відповідь ВООЗ.

Також нагадаємо, що доктор Комаровський висловився про лікування антибіотиками в ковідних випадках: "існує вкрай обмежена кількість.."