Україна піднялась на 20 позицій у загальному рейтингу "якості доріг" The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання) 2020 та наразі посідає 126 місце.

Як передає портал Українці, про це повідомляє прес-служба "Укравтодору" у Facebook.

"У 2020 році Україна здобула +20 позицій у загальному рейтингу "якості доріг" – наразі займаємо 126 місце. Це означає, що міжнародні експерти й аналітики позитивно оцінюють кроки країни у напрямі розбудови дорожньої інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у рейтингу "транспорт" Україна піднялась на 12 позицій (73 місце), у рейтингу "доступ до ринку та інфраструктура" - на 10 позицій (займає 77 місце).

"У цілому ж у рейтингу Індексу процвітання наразі Україна займає 92 позицію, таким чином здобувши +4 позиції, порівняно з 2019 роком та +19 позицій, порівняно з 2018 роком", - додали в "Укравтодорі".

Зазначимо, що The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання) - це інтегрований показник, який враховує економічне зростання країни, рівень освітньої системи, медицини, особистого добробуту та якості життя тощо. Цей показник щорічно укладає освітній аналітичний центр Legatum Institute.

Нагадаємо, що нардеп Порошенко зіронізував щодо масового будівництва доріг: "Щоб українців на кладовище везли і їх не трусило".

Раніше ми повідомляли, що чиновники забирають гроші у онкохворих і віддають на дороги. Уряд вирішив, що так буде краще.

Також нагадаємо, що замість допомоги, у Кабміні порадили підприємцям йти працювати та шукати додаткові джерела.