Через страшну коронавірусну пандемію, яка звалилася на світ у 2020 році, страждає багато людей. Тому через сумну статистику захворюваності українці не нехтують будь-якими поради, аби хочь якось захистити себе та свою сім'ю. Одним із авторитетніших лікав, які розповідають про боротьбу із китайським вірусом є відомий український педіатр Євген Комаровський.

Як передає портал Українці, іменитий лікар дає корисні пораду про діагностику та лікування коронавіруса на своєю Youtube-каналі.

Доктор Комаровський розповів, що у світі не існує ліків, які могли б запобігти ковідній хворобі. Уникнути зараження допоможе лише вакцина, яка ще не розроблена і не випущена.

За словами педіатра, зараз лікарі більш за все бояться, не того, що люди захворіють, а того, що хвороба буде важкою. І будуть ураження легенів з дихальною недостатністю, з ускладненнями, з тромбозом.

"Ймовірність переходу хвороби у важку форму, яка має місце у 5-15 відсотків людей, залежить від того, чи є в організмі людини дефіцит цинку, чи є в організмі вітаміни С і D. багато лікарів і сучасні протоколи рекомендують людям не допускати дефіциту в організмі вітаміну С, вітаміну D і цинку. Це основні слова, які вимовляються. Ще раз повторю: це п'ється не для того, щоб не захворіти, а щоб хвороба не перейшла у важку форму", розповів лікар.

"Але сам факт -захворієте ви чи не захворієте — залежить тільки від двох факторів: від того, з якою кількістю вірусу ви зустрінетеся і від того, в якому стані буде ваш організм на момент зустрічі" додав Комаровський.

Також він уточнив, що якщо у людини пересохли слизові, то організм практично не може зупинити вірус, який отримує всі умови для розмноження.

Євген Комаровський, скріншот із відео
Євген Комаровський, скріншот із відео

Лікар нагадав, що необхідно дихати чистим прохолодним повітрям з нормальною вологістю (норма - 40-60 відсотків). Крім того, людині потрібно нормально пити і зволожувати дихальні шляхи сольовими розчинами.

"Але якщо ви 15 хвилин перебуваєте в закритому приміщенні, де немає повітрообміну, де в повітрі найвища концентрація вірусів, то ніщо вам не допоможе" уточнив доктор Комаровський і закликав стежити за своїм здоров'ям.

Нагадаємо, що Комаровський розповів що потрібно використовувати для лікування COVID-19.

Раніше Українці повідомляли, що доктор Комаровський висловився про лікування антибіотиками в ковідних випадках.

Також ми повідомляли, що доктор Комаровський пояснив, чому не всі хворіють ковідом.