У Міністерстві охорони здоров'я України збираються змінити законодавство для того, щоб відстежувати хворих коронавірусом. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

Дану інформацію озвучив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. За його словами, готується спеціальний додаток, який відстежуватиме хворих коронавірусом. Як повідомив Степанов, його дане нововведення вкрай ефективно, що доводить досвід азіатських країн.

Він повідомив, що для цього в Україні готуються відповідні закони.

"Ми будемо готувати ці зміни і обговорювати з вами, коли буде сформована концепція відстеження хворих COVID-19", - повідомив він.

У нашій країні зафіксовано близько 636 тисяч хворих коронавірусом. З них видужало 291 тисяча хворих і 11 тисяч людей загинули.

Найкраще коронавірус поширюється в Києві, Харківській, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.