Станом на 23 листопада Україна зайняла 5 позицію серед країн Європи за числом нових хворих на коронавірус.

Такі дані показав сайт Worldometers

Лідирують у списку Італія, Велика Британія, Польща та Німеччина. Зокрема понад 15 тисяч нових хворих виявили в Польщі та Британії, трохи менше в Німеччині та майже 23 тисячі випадків в Італії.

​​Нагадаємо, 10945 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 491 дитина та 447 медпрацівників.

Скріншот: worldometers.info
Скріншот: worldometers.info

Результати брифінгу Максима Степанова за 23 листопада:

У ЗМІ та соціальних мережах часто розповсюджується недостовірна інформація щодо заповненості лікарняних ліжок, виділених для пацієнтів, хворих на COVID-19 та з підозрою. Наразі дійсно є напруженою ситуація в деяких регіонах, але вона контрольована. У країні відведено під лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою 53 445 ліжко-місць. Водночас у лікарнях наразі перебувають 27 792 особи з підозрою та підтвердженим COVID-19, тобто заповненість становить 52%.

Під лікування хворих на COVID-19 може бути виділено понад 90 тисяч ліжко-місць, або 50% усього ліжкового фонду країни. На сьогодні виділяються необхідні кошти як на лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою, так і на забезпечення лікарень необхідними медикаментами та обладнанням.

Коронавірус в США, фото: кадр з відео
Коронавірус в США, фото: кадр з відео