Пандемія китайського віруса - жахіття, яке звалилося на світ у 2020 році. Щоб хочь якось захистити українців від швидкого розповсюдження хвороби, в Україні було вирішено ввести карантин вихідного дня. Але це не принесло очікуваних результатів, тому потрібно діяти більш масштабно.

Як передає портал Українці, Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує призначити двотижневий жорсткий карантин під час новорічно-різдвяних свят, а також відмовитись від публічних заходів. Про це він написав у Telegram-каналі.

Також міністр заявив, що уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття під час карантину.

"За озвученим наразі планом МОЗ нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають всі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм і про малий та середній бізнес тощо.

Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася. Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим. Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі "червона зона" не може бути безкінечною, через негативний вплив на економіку.

Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Безумовно, Уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні буде, що згадати", - написав міністр Олександ Ткаченко.

Скріншот із Telegram-каналу Олександра Ткаченка
Скріншот із Telegram-каналу Олександра Ткаченка

Нагадаємо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я визнали необхідність збереження карантинного локдауну на Різдво.

Раніше Українці повідомляли, що експертка розповіла про введення медичного сортування в Україні.

Також ми повідомляли про те, якою буде погода на Новорічні свята - прогнози від синоптиків.