Під час зйомок фільму про війну на Донбасі незмінно виникає проблема фінансування, оскільки жителі України не хочуть думати про ситуацію на сході країни.

Як передає портал Українці, про це розповів кінорежисер, боєць 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Артем Мельниченко для видання "ГОРДОН".

"Хочу привернути увагу до того факту, що в країні йде війна. Бачу, люди почали забувати про це. Їм не хочеться бачити, що у нас є загиблі і поранені під час бойових дій", - режисер розповів про одну з цілей свого документального фільму "Руїни", присвяченого учасникам АТО з Конотопа.

Мельник зауівжив, що в байдужому ставленні жителів України до війни значною мірою винна інформаційна політика держави.

"Тим же росіянам пропаганда кожен день у вуха вливає, що є ворог. А українцям не доносять, що в країні війна. У нас є тільки свято, коли всі надягають вишиванки і піднімають прапори. Говорю зараз не тільки про політиків. Я приїжджаю з війни додому, в Конотоп, а мені кажуть: "і при чому тут Україна? Війна-то на Донбасі". Люди не знають, а головне - не хочуть знати про війну" - розповів режисер

Також Артем Медьниченко зазначив, що неможливо отримати гранти чи державне фінансування для зйомок фільму про війну, оскільки ця тема вважається актуальною, а бізнес вимагає окупності в касах.

Нагадаємо, що жителям окупованого Донецька приходять смс з вимогою з’явитися у «військкомат».

Раніше Українці повідомляли, що сепаратисти Донбасу налякані інтерв'ю Путіна.

Також ми повідомляли, що після загибелі українських бійців Кравчук заявив, що у нього немає претензій ні до Росії, ні до бойовиків.