Український співак, фронтмен популярної групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк розповів про ситуацію в Україні та проблеми в ній.

Як передає портал Українці, своїми думками співак поділився на шоу "Кондратюк у понеділок".

За словами співака наголовної проблемою сьогодення в Україні є війна.

"Перед нами виклик – показати те, що нас турбує. Показати те, про що хтось боїться сказати, а хто-то ігнорує. Ми – безпосередні учасники сьогодення нашої країни, нашої планети – не можемо ігнорувати кричущі речі, які відбуваються. Ми не можемо ігнорувати, що в Україні на сьогоднішній день зґвалтовано презумпцію невинності", сказав співак.

Співак зазначив, що в нашій державі в тюрмах перебувають люди, вину яких не доведено, і ніхто не бачить жодних доказів протилежного.

"Велика проблема в тому, що є люди, які працюють на нас, на наші гроші і щодня ризикують своїм життям, щоб ми відчували себе в безпеці. Але також в цій системі існують злочинці. Мало нам в нашій країні гендерних проблем, так ще й люди, які повинні захищати – вони можуть бути перевертнями", підкреслив Хливнюк.

Лідер "Бумбоксу вважає, що українське суспільство не може дозволити собі здатися.

"Ми всі, незалежно від того чи будуємо ми висотки, або ми записувалися в студії, ми всі хочемо змін. Ми не хочемо бути країною-придатком, не хочемо соромитися, грубо кажучи, за кордоном, тому що у нас – сині паспорти. Тому що ми українці і це важливо!", підсумував Андрій Хливнюк.

Співак також додав, що перший крок - це почати голосно говорити про свої проблеми.

Нагадаємо, що поліція розігнала концерт Бумбокс у Львові під час карантину.

Раніше Українці повідомляли, що безсоромна Анастасія Волочкова засвітила свою велику "мушлю".

Також ми повідомляли, що Ані Лорак розкритикували за "вечірку в наркопритоні".