Ніколь Кідман розповів, яким чином її рятують від депресії рідні. Про це повідомляє портал glianec.com.

Австралійка змогла побудувати кар'єру і отримати найбільші нагороди кіноакадемій. Вона є найвідомішою актрисою, яка грала головні ролі в шедевральних фільмах. Однак на цьому шляху у неї було безліч перешкод і криз.

В одному з інтерв'ю Кідман зізналася, що одним з небезпечних проблем для неї була самотність. Даний стан є вкрай болючою для психічного стану актриси.

"Це завдає стільки болю, і мені було самотньо, і це дуже-дуже-дуже важко. Самотність-це практично епідемія", - повідомила вона.

Кідман зізналася, що її рятує шлюб з кантрі-музикантом Кітом Урбаном.

Незважаючи на те, що зараз в Голлівуді є тренд на тему жіночої самостійності і фемінізму, Кідман зазначає, що вважає своє материнство і заміжжя вкрай важливим етапом.

"Я дуже рада, що він є в моєму житті, тому що його коліна - дійсно гарне місце, де можна згорнутися калачиком", - повідомила вона.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.