Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ФОП-івці першої групи будуть звільнені від сплати податків. Про це повідомив він на своїй Фейсбук-сторінці.

За заявою Володимира Зеленського, близько чотирьох мільйонів українців мають можливість уникнути податкового боргу, який не перевищує трьох тисяч гривень.

Через посилення карантинних обмежень, двісті тисяч підприємців першої групи мають можливість отримати податкові канікули. Мається на увазі звільнення від оплати всіх зборів і податків, враховуючи єдиний соціальний внесок.

Крім цього, Володимир Зеленський акцентував увагу на те, що в Україні відновлено процес допомоги вітчизняному бізнесу, який не зупинявся під час локдауні навесні 2020 року.

Грошову компенсацію мають можливість отримати представники ФОП з дітьми, вік яких становить до 10 років.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.