Журналісти ТСН поспілкувалися з деякими пасажирами, утримуваними в автобусі 13 годин луцьким загарбником, а також їх родичами, і дізналися, що їм довелося пережити.

21 липня рейсовий автобус в Луцьку захопив терорист, висунувши свої вимоги вищого керівництва країни, ряду бізнесменів і главам церков. За словами людей, зловмисник поводився спокійно і навіть намагався заспокоїти їх.

Зокрема, Максим Плохой (Кривош) дав заспокійливе 68-річної пасажирки автобуса, яка рознервувалася після того, як терорист дістав зброю і наказав водієві їхати в центр Луцька.

У той же час один з родичів розповів, що говорив з дочкою по телефону, як раптом почалися постріли. Він також чув вибух. В автобусі виявилася його дочка з зятем. Чоловік зізнався, що від внучки намагалися приховати те, що відбувається, проте дівчинка до вечора все ж дізналася, що в автобусі її мама і тато.

«Внучка в будинку плакала, тому що все це почула, знала. І вона, прямо кажучи, не плакала, а верещала, і взяла скарбничку, і каже: «Ось у мене є гроші, підемо викуповувати маму, тата», - розповів Василь. «Дружина сказала:« Вперед, хоч під танки, без нього не повертайся », - розповів ще один чоловік, син якого також був в захопленому автобусі.

Нагадаємо, раніше в сюжеті журналіста Андрія Гнатюка показали перші кадри зі звільненими людьми, яких більш ніж 11 годин утримував в заручниках Максима Кривоша (Максим Поганий).

Так, люди повідомили, що злочинні до них ставився добре. «Нам ніхто не повідомив. Ми просто здогадалися, що вона там, тому що не приїхала в село до родини », - розповіла родичка одного із заручниць.