У партії Слуга народу заявили, що в Україні потрібно вводити локдаун в найближчі тижні. Про це повідомляє портал канал 24.

Як заявила представник представниця президентської партії Олена Мошенець, повну зупинку всього необхідно потрібно вводити в найближчі тижні. Це призведе до того, що карантин можна буде послабити в Новий Рік.

"Так, потрібно буде вводити, оскільки, не буде лікарів, які будуть здатні таку кількість хворих лікувати", - повідомила вона.

Також представниця президентської партії виступила проти скасування карантину вихідного дня.

На даний момент в нашій країні захворіло 648 тисяч українців. Дана хвороба, згідно з офіційними даними, забрала життя 11,2 тисячі наших співвітчизників. У свою чергу від коронавірусу видужало 299 тисяч осіб.

Найгірша ситуація в Києві, Харківській, Львівській, Одеській, Івано-Франківській області.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.