В Україні набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху. Вони стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ у Telegram. Згідно зі змінами, не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

"Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов'язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати", - йдеться у повідомленні міністерства. МВС України

дороги в Україні, ілюстративне фото, скріншот з відео
дороги в Україні, ілюстративне фото, скріншот з відео

Крім того, відтепер під забороною зміна розміру, форми, позначення, кольору і розміщення номерних знаків, нанесення на них додаткових позначень, не можна закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Велосипедистам дозволили рух смугою для маршрутних транспортних засобів. А пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, відтепер обов'язково мають використовувати світловідбивними елементами у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

Скріншот: МВС України
Скріншот: МВС України

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші