Пандемія китайського віруса величазна проблема, яка звалилася на цей світ у 2020 році. В Україні активно намагаються боротися із цією заразою, але хвороба продовжує стрімко зростати. Щоб хоч якось запобігти цьому, в Україні ввели карантин вихідного дня. Але однією із головних проблем у боротьбі із коронавірусом є нестача медичних працівників. Тому і доводитися йти на крайні заходи.

Як передає портал Українці, у Тернополі прийняли рішення долучати студентів до лікування хворих на коронавірус.

Причиною цього рішення є те, що медичні працівники знаходяться у постійній напрузі під час роботи, якою в них стало набагато більше, через пандемію китайського віруса.

Медики
Медики

Тож представники Тернопільської ОДА звернулись до місцевого медичного університету з проханням надати лікарням спеціалістів.

Деякі викладачі та студенти відреагували на пропозицію.

"Їх влаштовуватимуть на умовах цивільно-правових договорів. Оплата здійснюватиметься залежно від категорії, де вони будуть працювати", – повідомила Ольга Ярмоленко – начальник управління охорони здоров’я у місті.

Нагадаємо, щолікар-педіатр Євген Комаровський назвав єдиний спосіб, який зможе допомогти українцям захиститися від китайського віруса.

Раніше Українці повідомляли, що в Академії сімейної медицини України дали покрокову інструкцію як не заразитися коронавірусною інфекцією.

Також ми повідомляли, що експертка розповіла про введення медичного сортування в Україні і почала провокувати "італійський сценарій" у країні.