В Україні абсолютна більшість ікри, що продається в інтернеті – є фальсифікатом. При цьому у продукції в супермаркетах часто трапляються порушення хімічного складу.

Як передає портал Українці, про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

Зазначається, що ікра має зберігатися за температури від мінус двох до мінус чотирьох градусів, цей режим неможливо дотримати в разі поштового пересилання.

"Ми проводили дослідження ікри, в торгових мережах виявили порушення, але це була справжня ікра. В інтернеті близько 80% продукції – фальсифікат", – розповіла керівниця відділу тестувань Центру експертиз ТЕСТ Ніна Кальдій.

Єдиним варіантом – є купівля в мережі справжної продукції: якщо в компанії є свій фірмовий магазин, в інтернеті можна зробити попереднє замовлення, а забрати ікру прямо з холодильника. В Україні діють державні стандарти якості, які встановлюють вимоги до продукту.

Ікру можна виготовляти з лососевих риб: горбуші, кети, кижуча, нерки, сими, чавичі. Продукція першого сорту повинна відповідати таким характеристикам: чисті ікринки одного кольору, які легко відділяються одна від одної. Допускається слабкий присмак гіркоти і гостроти, не більш ніж 6% солі.

"Найпоширеніші порушення, які трапляються в продукції із супермаркетів: недовага і порушення хімічного складу. Перша – недовага. Це найпростіше. Якщо один грам не докладати в кожну баночку, можна добре заробити. Бувають порушення, пов'язані з консервантами. Буває так, що виробник вказав один консервант, виявили в складі три консерванти. Консерванти мають свою норму. Є гранична концентрація", – розповідає Кальдій.

Нагадаємо, що Rozetka і чиновники об'єдналися проти українців: кола пекла, а справедливості немає.

Раніше ми повідомляли, що українці обурені несправедливістю тарифів кампанії "Київстар".

Також нагадаємо, що українців попередили про те, що комуналка подорожчає в рази.