Пандемія китайського віруса - велика проблема, яка звалилася на людство у 2020 році. Через стрімке розповсюдження інфекції, в Україні було вирішено ввести карантин вихідного дня. Це дуже не сподобалося українцям, адже більшість із них втратили джерело доходу. Підприємці неодноразово виходили на мітинги та просили у держави про допомогу. Тому в уряді прийняли рішення.

Як передає портал Українці, про це розповів на засіданні, яке відбулося у середу, 25 листопада, прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він повідомив, що сім'ям індивідуальних підприємців, які змушені обмежити роботу через карантин, виплатять 2000 гривень грошової допомоги на дитину.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

"Дітям віком до 10 років держава допомагатиме з їх забезпеченням. Приблизно 2 тисячі гривень на кожну дитину буде витрачено", – пояснив прем'єр-міністр.

За його словами, загальне фінансування українських сімей за цією програмою складе 1 мільярд гривень.

Індивідуальні підприємці спрощеної системи першої та другої груп на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року можуть розраховувати на виплату допомоги на дитину.

Зокрема, вони продовжуватимуть виплачувати особам, які отримали їх у травні-серпні без подання нової заяви та документів. Для тих, хто тільки планує подати заявку - кінцевий термін - 15 грудня.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль прокоментував пандемію китайського вірусу в Україні.

Раніше Українці повідомляли, що міністр Ткаченко закликав закрити українців вдома на новорічні свята.

Також ми повідомляли, що в Академії сімейної медицини України дали покрокову інструкцію про те, як не заразитися китайським вірусом.