Про посилення карантину нині мова не йде, але уряд розробляє план реагування на можливі сценарії поширення коронавірусу під час новорічних свят.

Як передає портал Українці, про цю інформацію заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації. Бо наші кроки мають бути зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу", – сказав Шмигаль.

При цьому, зазначимо, що в Україні стабілізувалася ситуація з кількістю нових хворих на Covid-19, які займають ліжко-місця в лікарнях, додав Шмигаль.

"На рівні 27-28 тис., ми не рухаємося вгору, не перетинаємо відмітку в 30 тис., і це доволі позитивний результат", – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Водночас, голова Кабінету міністрів позначив позитивну дію карантину вихідного дня, завдяки якому зменшилася мобільність громадян.

"А результатом всіх цих заходів має стати вихід на плато за кількістю осіб, які захворіли, на початок грудня", – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, що мер Вінниці запропонував перевести новорічні свята в онлайн режим. При цьому, Вінниця хоче перенести карантин вихідного дня на будні дні.

Раніше ми повідомляли, що у ВООЗ заявили, що локдаун на Різдво необхідний, але може спричинити протести.

Також нагадаємо, що як українцям можна уникнути повного локдауну: У МОЗ дали відповідь.