Грудень вже не за горами, але листопад вирішив згадати що він осінь і став трохи навіть жовтнем. Це не може не радувати ненависників холодів, але й засмучує тих, хто чекає сніга, як Бога.

Четвер нагадує всім, що тиждень наближається до кінця. Звичайно, можна зрадіти цьому, а можна згадати, що ми все ще на карантині і у вихідні дні успішно просидимо вдома. Тому, потрібно вирішувати всі свої позаквартирні справи в будні. А чи допоможе нам у цьому погода?

Погода в Україні, фото: кадр з відео
Погода в Україні, фото: кадр з відео

Відомий український синоптик Наталка Діденко поділилася прогнозом на 26 листопада у своєму блозі.

26-го листопада в Україні якихось істотних опадів не буде, так, щось на крайній півночі поляпає чи помжичить. А буде навіть сонце - милуйтеся, пройдіться по повітрю. Температура повітря у четвер також обіцяє бути комфортною, зважаючи на те, що о цій порі вже мало б ляпати, сипати, задувати, 'мінуси‘ і ніяких оцих красивенних дерев, кущів і зеленої трави.

"Протягом дня в більшості областей очікується + 4...+ 8 градусів, в Криму до + 10 градусів. На сході України буде холодніше, + 2 ...+ 4 градуси. Кияни! Нагулюйтеся завтра-післязавтра, адже буде сухо і досить тепло - одяг підбирайте, звичайно, відповідно кінця листопада. Протягом дня десь близько + 5 градусів.
А ось вихідні з'являться опади і похолодає. У неділю в Києві ймовірний дощ і сніг, ще й завиватиме вітер."- повідомляє Діденко.

Прогноз погоди на 26 листопада, скріншот Укргідометцентр
Прогноз погоди на 26 листопада, скріншот Укргідометцентр

Самі розумієте, що атмосферу не дуже цікавить, коли у нас вихідний, а коли робочий день - вона працює невтомно і завжди.
Тому Ви вже самі обираєте проміжки, коли-парк, а коли - рідний диван.