Коронавірусна пандемія - страшне жахіття, яке звалилося на світ у 2020 році. Із-за стрімкого розповсюдження хвороби в Україні ввели карантин вихідного дня аби хоч якось захистити громадян. Українці з нетерпінням чекають коли карантин викликаний китайським вірусом закінчиться.

Як передає портал Українці, інформацією про дату закінчення карантину поділився очільник МОЗ Максим Степанов. Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Зе Інтерв'юер".

Він повідомив, що друга хвиля коронавірусу в Україні піде на спад у березні. Цю інформацію міністр надав посилаючись на прогноз українських та іноземних епідеміологів

На думку Степанова, до цього ситуація із захворюваністю буде напруженою.

"Напружена ситуація другої хвилі триватиме до березня", – сказав міністр охорони здоров'я.

Очільник МОЗ зазначив, що зниження захворювань органів дихання починається в березні, і китайський вірус - саме цей випадок.

За його словами, COVID-19 не має такої сезонності, як звичайний грип, але влітку в Україні захворюваність все ще була нижчою.

Нагадаємо, що міністр Олександр Ткаченко закликав закрити українців вдома на новорічні канікули і святкувати в онлайн-режимі.

Раніше Українці повідомляли, що відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський назвав те, що може допомогти українцям захистити себе від коронавірусної інфекції.

Також ми повідомляли, що експертка розповіла про введення медичного сортування в Україні та повідомила про наближення "італійського сценарію" у країні.