Відзначається, що дана процедура пов'язана з тим, що вони в'їжджали в країну незаконно.

Сьогодні, 23 липня, стало відомо, що українців масово затримують в країні і відправляють в "табори" для заробітчан.

Відзначається, що дана процедура пов'язана з тим, що вони в'їжджали в країну незаконно. Посольство України в Чехії підтверджує дану інформацію і запевняє, що зробить затриманим всю необхідну допомогу.

Про це повідомляє "ТСН".

Повідомляється, що понад 100 громадян України тримають в особливих пунктах для іммігрантів: "Балкова", "Бела Езова" і "Вишні лготу".

Відзначається, багато подали заяву про те, що хочуть добровільно повернутися на територію України. У посольстві запевнили, що громадяни повернуться в країну протягом двох тижнів.

Відзначається, що вони порушили міграційне законодавство Чехії і, приїхавши в країну, не дотримувалися правила щодо поширення коронавируса.

Нагадаємо, раніше до жительки Ракулове на самоізоляцію приїхав з Чехії син. На односельців це шоковий враження - вони стали збирати стихійні мітинги і вимагати, щоб чоловік покинув селище.

До цього Міністерство закордонних справ України дало рекомендації для співвітчизників, які, незважаючи на епідемію коронавируса, зібралися відправитися за кордон.

Раніше повідомлялося, що за станом на середу, 22 липня, в Україні налічують 60 995 випадків коронавируса. За минулу добу додалося ще 829 нових інфікованих COVID-19.

До жительці Ракулове на самоізоляцію приїхав з Чехії син. На односельців це шоковий враження, вони стали збирати стихійні мітинги і вимагати, щоб чоловік покинув селище.

На Youtube з'явилися кадри з Ракулове, жителі селища вимагають, щоб "Коронавірусние" чоловік покинув їх село.

Брат приїжджого розповів, що той проїхав чотири кордони, пройшов безліч перевірок і здавав аналізи.

"У документах, які він заповнював, вказував саме цю адресу дислокації на період самоізоляції, через що він в цей період не має права покинути цю адресу", - розповів чоловік.

Місцеві не чують ніяких доказів і продовжують наполягати, щоб чоловік поїхав від них.

Більш того, вони написали заяву в поліцію, проте правоохоронці нічого протизаконного в діях матері і сина не знайшли.