У польському Кракові охоронець супермаркету жорстоко побив і образив українця. Громадянина України безпідставно запідозрили у крадіжці. Свідками були перехожі, однак ніхто з них не втрутився. Інцидент стався 23 листопада біля магазину Biedronka.

Про це розповів сам потерпілий Георгій Станішевський у своєму Facebook.

За словами українця, він зайшов до магазину, щоб купити подарунок для сестри на її 15-річчя. Розрахувався на безготівковій касі, після чого вийшов з супермаркету. Коли він дійшов до зупинки громадського транспорту, його наздогнав охоронець і тричі вдарив по спині.

Фото: facebook.com/SGY2000
Фото: facebook.com/SGY2000

Потім охоронець магазину повалив його на землю, сів на спину і став скувати наручниками. Хлопець просив його відпустити і намагався вияснити, у чому справа. А той почав сильно тиснути коліном і душити його на землі.

"Мені ніхто не допоміг. Буквально ніхто. Краківці проходили повз мене, навіть не звертаючи уваги. І хоча я не помітив реакції натовпу, реакція ідіота, який мене душив, була блискавичною. Він загарчав мені: "Замовкни, ку*ва українець", а потім залив мені очі щедрою дозою перцевого балончика", - розповів потерпілий.

Польське видання tvp.info повідомило, що побитого хлопця завели всередину магазину, де виявилося, що у нього є чек. На місце викликали поліцію.

Фото: facebook.com/SGY2000
Фото: facebook.com/SGY2000

"Мене побили і принизили, але, схоже, без наслідків... Ніхто переді мною не вибачився: ані охоронець-садист-ксенофоб, ані керівництво магазину", - обурювався Георгій.

Згодом керівництво Biedronka висловило жаль з приводу інциденту і повідомило, що охоронець фірми Argus, який безпідставно побив українця, більше не працюватиме в їхніх магазинах. Співробітники магазину зв'язалися з потерпілим і теж вибачилися.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші