Реабілітація після перенесеного коронавірусу передбачає дихальну гімнастику, прогулянки на свіжому повітрі та раціональне харчування.

Таку заяву зробив лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров, йдеться в Telegram-каналі "Коронавірус Інфо". Після такої реабілітації, як зазначив медик, втома, яка спостерігається в пацієнтів під час та після перенесення коронавірусної хвороби (COVID-19), поступово зникатиме.

Сергій Дубров, фото: МОЗ
Сергій Дубров, фото: МОЗ

"Гуляти на свіжому повітрі після перенесеного захворювання. Справді, багато хто скаржиться на виражену втомлюваність, яка зберігається протягом 2-3 тижнів, поступова реабілітація, дихальна гімнастика, адекватне раціональне харчування і прогулянки на свіжому повітрі", – розповів Дубров. Сергій Дубров

За минулу добу, 25 листопада, в Україні виявили 15 331 новий випадок інфікування коронавірусом. Усього з початку пандемії в Україні на COVID-19 захворіли 677 189 осіб, 317 395 (+9617 протягом доби) – одужали, 11 717 (+225) – померли.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші