Волонтерка Наталя Юсупова благає про допомогу усіх небайдужих. За словами волонтерки, нещодавно до Києва прибув борт з пораненими бійцями

"Репост, будь ласка!

До Київа прилетів борт с пораненими захисниками. На фронті жах, всі бачать, що кожен день пораненні та скільки вбитих.

За два тиждні більше 35 поранених та 7 вбитих. Багато скорих, воїни з ампутаціями ніг, кулевими та осколочними пораненнями.

Сьомий рік ми зустрічаємо борти, війна не закінчується, війна кожного дня.

Зустріли хлопців, закупили все, чого не хватає, заполнили холодильники. Бійці говорять, що вражені, зустріли як рідних. Так і є.

Люди хто був шпиталі і бачили, як везуть поранених, плакали. Потреби, як завжди, соки, молочка, кофе, м’ясне, солодощі.

Сьгодні ще онкохворим відправила 3800 грн та 6300грн, купили багато соків, йогуртів, фруктів та іншого 5900 грн, тількт за цей тиждень расход пошти 50 тис, всі звіти публікую і все є в мене на сторінці.

Кому що не ясно або є питання, пишить у лічку.

Дякую всім хто не забуває, що в країні страшна війна."

Репост, будь ласка! До Київа прилетів борт с пораненими захисниками. На фронті жах, всі бачать, що кожен день пораненні...

Posted by Nataliia Yusupova on Friday, July 24, 2020

Раніше Українці писали, що російські окупанти поглумилися над тілом загиблого біля Зайцевого військового медика Миколи Іліна.

Про це заявляє редакція "Укрінформу" на підставі наявних у її розпорядженні фотографій тіла загиблого.

"Зняті знімки переданого окупантами тіла настільки жахливі, що їх не можна дивитися і, тим більше, публікувати. З незрозумілих причин воно було розпороте від таза до шиї, після чого грубо зшите. Також тіло не зберігалося в морзі, через що було вкрите великими трупними плямами", - повідомляє "Укрінформ".

Раніше на контрольованих окупантами інформаційних ресурсах також публікувалося відео, на якому видно, що в голові загиблого стирчить ніж.

Микола Ілін - уродженець Білорусі, громадянин Естонії. З 2018 року захищав Україну на Донбасі.

Ілін загинув біля Зайцевого 13 липня під час спроби забрати тіло загиблого бійця. Тіло Іліна було передано українській стороні 17 липня.

Прощання з Миколою Іліна відбудеться 22 липня о 10 годині ранку в соборі св. Олександра на вул. Костьольній у Києві. О 13 годині на Байковому кладовищі відбудеться кремація тіла медика.

"Герої вмирають. І вмирають першими", - білорус згадав загиблого морпіха ЗСУ-білоруса Миколу ІлінаБілорус Олександр Отрощенко, який знав загиблого на Донбасі військового медика Миколу Іліна, присвятив йому пост у фейсбуці.

"Востаннє я його бачив 22 березня 2006 року, здається. Він уже кілька ночей до того моменту провів в наметовому таборі на Майдані Калиновського в Мінську. Він попросив його сфотографувати і показати йому фотографію, тому що вже кілька ночей не міг поголитися, прийняти душ і просто подивитися в дзеркало. Звичайно ж, та фотографія сто разів загубилася після численних переїздів та обшуків з вилученнями ...

Ми не були друзями, і він часто дратував мене своєю балакучістю і прагненням висловити свою думку про все. Але після кожної зустрічі залишалося непередаване відчуття. Це була чиста, чесна і дуже світла людина. Ніколи для себе нічого не вимагав, і завжди був там, де проходить лінія боротьби добра і зла. Це дуже натурально для нього було. Я не знав навіть, що він був на війні в Україні, але нітрохи не був цим здивований. Як і тим фактом, що він загинув, виносячи незнайомих людей з поля бою в чужій країні.

Спи спокійно, брате. Мені дуже погано від того, що його більше немає. І страшно подумати, що зараз відчувають його близькі люди. У світі стало на одну світлу людину менше. Щодня стає. Хочеться заридати й запитати, нахріна він туди поперся, але знаю, що він не міг інакше. Герої, на жаль, вмирають. І вмирають першими. Ми ж мусимо продовжувати жити. І жити так, щоб Колі не було за нас соромно", - написав Отрощенко.