Популярний український блогер і волонтер Наталя Юсупова пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, найбільше противно, що патріоти в будь-якій ситуації готові в очі один одному вчепитися.

Одні пишуть, що дійсно жахливе відбувається - один чотири дні помирав, іншого вбили і розрізали, а другі пишуть, що ті дурні, то розрізати людини - це не найстрашніше, мовляв в 2014 році ще більше людей гинуло і чого ви зараз скажете, а тоді не кричали і то не так і це погано.

«Коли ви вже зрозумієте, що ми всі повинні бути разом. Ви взагалі розумієте, що в країні відбувається і що все, що було зроблено для України за ці роки війни може просто зникнути? Ви можете закрити рот і підтримувати один одного, незважаючи на те, хто кому не подобається? », - задається питанням волонтер.

Вона зазначає, як не дивно, але в даній ситуації прикладом можуть бути проросійські громадяни, варто тільки звернути увагу, як вони разом діють сепаратисти і колабораціоністи, а ми гриземося постійно.

Головне: навіщо? Якщо мета все розвалити, тоді так і треба діяти, плювати один на одного і буде ще гірше.

Пора б уже заховати своє «Его», зараз час для боротьби з ворогом.

"Знаєте, що більш всього огидно, що патриоти в будь яку ситуацію, готові в очі один одному вчепиться. Одні пишуть, що дійсно жах що відбувається, один чотири дні помирав, іншого вбили та розрізали. А другі пишуть, що ті дурні, то розрізати людину, це протокол і що в 14 році більше гинули і чого Ви кричите, тоді не кричали і то не так і це погано. Коли Ви вже зрозумієте, що ми всі повинні бути разом. Ви взагалі розумієте, що в країні відбувається і що все що було зроблено для України за ці роки війни може просто зникнути??? Ви можете закрити рота і підтримувати один одного незважаючи на те, хто кому не подобається??!! Ви подивиться як разом діють ватники, сепари та колаборанти, а ми гриземось постійно. Навіщо??? Якщо мета все розвалити, тоді так і дійте, плюйте один на одного і буде ще гірше. Сховайте своє «Эго», зараз час для боротьби з ворогом!! Вони чекають добити всіх нас, Вам цього треба? Замовкніть та робити все, щоб Україна залишилась українською 🙏"

Знаєте, що більш всього огидно, що патриоти в будь яку ситуацію, готові в очі один одному вчепиться. Одні пишуть, що...

Posted by Nataliia Yusupova on Thursday, July 23, 2020