Відома українська телезірка та ведуча каналу "1+1" Алла Мазур нещодавно вилікувалася від онкологічної хвороби, з якою боролася понад рік. після подолання раку, телеведуча з'явилася перед публікою у новому образі та розповідала шанувальникам про почуття, які вона відчувала під час хвороби та після її подолання.

Як передає портал Українці, на своїй сторінці в Facebook телезірка розповіла про те, що її найбільше лякає після хвороби.

За словами Мазур, найбільше її дратує слово ремісія.

55-річна знаменитость впевнена, що людям зі страшним діагнозом онкологія дуже неприємна будь-яка згадка про хворобу. У своїй соцмережі вона розповіла як правильно себе поводити після з людиною, яка бореться зі страшним недугом.

"От не люблю я слово "ремісія"... Краще – одужання. Бо ремісія означає для мене – ні, ще не все, далеко не все. Це тільки перерва, а потім хвороба повернеться! Але ж звідки знати моїм знайомим, хто щиро хоче підтримати й про цю ремісії запитує – як наждачкою по склу звучить для мене це слово? Непросто бути поруч з людиною, яка з хворобою бореться. Хочеться втішити. Надихнути. Вселити віру. Допомогти. Але так боїшся зачепити рану і розворушити її ще більше. А що вже говорити, якщо у твого друга діагноз "онко", а він не хоче говорити на цю тему взагалі?" написала ведуча в соцмережі.

Фото із допису в Facebook Алли Мазур
Фото із допису в Facebook Алли Мазур

Фото із допису в Facebook Алли Мазур
Фото із допису в Facebook Алли Мазур


Телеведуча наголосила, що звичайне "тримайся" або "ти сильний, ти переможеш" може звучати зовсім по-іншому. Вона радить бути дуже обережним у виборі слів у розмові з пацієнтом, щоб вони не завдали йому ще більшої шкоди.

Фото із допису в Facebook Алли Мазур
Фото із допису в Facebook Алли Мазур

Фото із допису в Facebook Алли Мазур
Фото із допису в Facebook Алли Мазур

"Це дійсно ціла наука – бути в скрутну хвилину поруч. Я відчула це, коли зіткнулася з хворобою близько. Ну а картинки, які я покажу вам, – просто приголомшили та перевернули свідомість. Спеціально перефотографувала й раджу уважно прочитати. Тому що навіть не уявляла, наскільки по-іншому можуть сприйматися наші звичні "тримайся" або "ти сильний, ти переможеш". Ні, далеко не все тут про сприйняття – моє особисте. Але завдяки цим фото я також задумалася: як обережно слід підбирати слова з бажанням підтримати. Хоча говорити їх, ці слова – потрібно обов'язково. Адже вони гріють. І дають сили. І вселяють віру. Нехай Небо береже всіх нас. І у важку хвилину – будьмо поруч" підсумувала Алла Мазур.

Нагадаємо, що Алла Мазур після перемоги над онкологію зважилася на дуже відверту фотосесію.

Раніше Українці повідомляли, що відома телеведуча Алла Мазур показала, чим займалася цим літом.

Також ми повідомляли, що після важкої боротьби з раком Алла Мазур здивувала чоловічим захопленням.