Пандемія коронавіруса викликала велий страх у населення світу у 2020 році. В Україні аби хоть якось понизити стрімке зростання хвороби ввели карантин вихідного дня. Також через ковідну ситуацію у країні не вистачає лікарів та місць у лікарнях. Але проблеми виникають і померлих від китайського віруса людей.

Як передає портал Українці, у Запоріжжі люди приголомшені ставленням до померлих через китайський вірус. Про це розповідаєтся в сюжеті ТСН.

Родичі розповідають, що ритуальні служби не хочуть працювати з ковідними померлими, і люди повинні самі нести тіла і ховати їх у захисні мішки без одягу.

Тільки за останній тиждень від цього захворювання в регіоні щодня помирає від 10 до 15 людей. У Запоріжжі є єдине місце, присвячене таким померлим. Всі тіла потрібно відвезти в морг вздовж вулиці Оптимістичної.

Скріншот із сюжету ТСН.
Скріншот із сюжету ТСН.

Невістка померлої Світлана Крюкова каже, що те, що відбувається тут, краще не бачити нікому. Вона нещодавно поховала свекруху. Жінка померла у неділю, відтак, у морзі нікого не було. В патологоанатома був вихідний, а санітар перебуває на лікарняному через коронавірус. Рідним довелося власноруч заносити тіло до будівлі.

"Відкривають морг, який був реально закритий на той момент на цвях. Відкривається зал, там сім інших тіл, які від п'ятниці вечора до неділі перебувають там. Хтось в пакеті, хтось не в пакеті. Хтось закритий, хтось ні. Чоловіка дуже сильно шокувала ситуація, коли тіла лежать на підлозі. І що місця там практично не було. Тобто треба було спочатку порозсовувати всіх і потім вже покласти", повідомила Світлана Крюкова.

Запорізький морг. Скріншот із сюжету ТСН
Запорізький морг. Скріншот із сюжету ТСН

Через побачене у сина померлої стався серцевий напад. Небіжчицю поховали за день у закритій труні без одягу. І в морзі, і в ритуальній службі одягати померлу відмовились.

"Сказали, що одягати ніхто нікого не буде. Тобто так в пластиковому пакеті голу людину кладуть в труну. Мало того, що ми останню ніч не забезпечили людині нормальні умови, так ми ще й попрощатися нормально, проводити не можемо", розповіла невістка померлої жінки.

Нагадаємо, що хворих на китайський вірус будуть лікувати студенти.

Раніше Українці повідомляли, що Уляна Супрун дала поради українцям та розвіяла популярні міфи стосовно коронавіруса.

Також ми повідомляли, що експертка розповіла про введення медичного сортування в Україні.