Злата Огневич розповіла, як провести карантин вихідного дня. Про це вона повідомила на своїй Instagram сторінці.

Карантин вихідного дня введений з 14 Листопада. Це означає, що ряд специфічних обмежень вводяться кожні вихідні. Заборонена робота фітнес-залів, непродуктових магазинів, ринків.

Дозволена робота аптек, ветеринарних клінік, кафе на винос.

Дані дії спровокували масовий протест представників малого та середнього бізнесу, у яких забрали найприбутковіші дні.

Проте Огневич вирішила внести позитив в дану ситуацію і закликала провести вихідні з користю. Так, згідно порад Огневич на вихідних можна

  • Почати нове тренування;
  • Викинути двадцять речей з квартири;
  • Подивитися добре кіно;
  • Приготувати нове блюдо;
  • Прогулятися по парку.

Злата Огневич попросила українців розповісти те, як вони проводять ці непрості вихідні дні. Проте передплатники в першу чергу оцінили фотографію знаменитості, роблячи компліменти її красі.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.