Новорічний обмін полоненими між так званими "ЛДНР" та Україною наприкінці року не відбудеться.

Як передає портал Українці, російські ЗМІ повідомили, що цю інформацію підтвердили представники делегацій РФ та “ЛНР” Тристоронньої контактної групи.

Читайте нас у Google News!

Зазначається, що агресор звинуватив українську владу у невиконанні Мінських домовленостей.

"Без виконання усіх пунктів домовленостей ймовірність обміну до Нового року відсутня", – висловилася “очільниця робочої групи ЛНР з обміну” Ольга Кобцева.

На черговому засіданні Тристоронньої контактної групи місяць тому, 28 жовтня, Леонід Кравчук як глава української делегації закликав РФ та представників так званих ЛНР та ДНР розблокувати процес обміну утримуваними особами.

Члени української делегації ТКГ у своїх соцмережах неодноразово заявляли про готовність України до переговорів щодо організації взаємного звільнення полонених.

Зазначимо, що 18 листопада радник з інформаційної політики ТКГ Олексій Арестович повідомив, що Україна пропонує провести обмін утримуваними до 24 грудня цього року, а саме до Різдва.

При цьому, на засіданні контактної групи 25 листопада голова російської делегації Борис Гризлов звинуватив Україну у тому, що звільнені внаслідок попередніх обмінів особи “зазнають переслідувань”, що руйнує діалог щодо наступного обміну полоненими.

Нагадаємо, що на Донбасі зафіксовано дев’ять порушень режиму тиші з боку бойовиків.

Після цього стало відомо, що режисер звинувати українців у байдужості: "Не бачать війни на Донбасі".

Раніше ми повідомляли, що жителям окупованого Донецька приходять смс з вимогою з’явитися у «військкомат».

Також нагадаємо, що після загибелі українських бійців Кравчук заявив, що у нього немає претензій ні до Росії, ні до бойовиків.