Злата Огневич раптово представила польську версію своєї пісні Богиня. Відповідний запис був опублікований на її сторінці.

Причина даної ініціативи в ситуації в масових протестах Польщі. Нещодавно там були прийняті закони про переривання вагітності в Польщі-найсуворіші в Європі і одні з найсуворіших у світі.

При цьому, до цих пір аборт можна було зробити законно тільки в разі згвалтування, інцесту, серйозної загрози життю матері і патології плода.

Багатьом жителям дана ініціатива уряду виявилася неправильною. Це спровокувало масові протести.

Багато громадських діячів підтримали протестувальників на проекті #Моє_тіло_моє_діло.

Пісня "Богиня" у виконанні Злати Огневич показує, що в кожній жінці живе справжня Богиня. У кожній є той самий "стрижень", який робить її унікальною, неповторною і сильною.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.