Фахівці назвали фрукти, які можуть захистити легені в періоди респіраторних захворювань. На думку експертів, ці фрукти також можуть підвищити загальний імунітет організму та стійкість до сезонних вірусів та застуди.

Як передає портал Українці, про це розповідає видання Comments.ua.

Взимку на полицях з’являється мало свіжих фруктів, а в Україні найчастіше можна зустріти лише імпортні екзотичні смаколики. Однак це не причина повністю відмовлятися від фруктів, і фахівці перерахували, який з них повинен бути в раціоні.

На думку лікарів, вітамін С здатний впоратися з багатьма сезонними захворюваннями і зменшити тяжкість застуди, якщо вона вже є. Цей вітамін міститься у багатьох овочах та фруктах, але цитрусові корисні.

Лікарі рекомендують вибирати цитрусові по сезону, а саме апельсин. Вони мають високий вміст антиоксидантів і допомагають боротися із запаленням. Також в апельсинах багато клітковини, яка допомагає шлунково-кишковому тракту і, загалом, позитивно впливає на стан людського організму.

Апельсин
Апельсин

Ще один здоровий плід взимку - гуава. Він покращує обмін речовин і наповнює енергію, а також має властивості, що зміцнюють імунітет.

Гуава
Гуава

Якщо ви будете регулярно вживати гранат, тоді не тільки підвищиться загальний тонус організму, але і підвищиться захист організму від вірусів.

Гранат
Гранат

Ще одним екзотичним фруктом, який допоможе підвищити опірність організму, є ківі.

Ківі
Ківі

Нагадаємо, що лікар назвав продукти, які допомагають в боротьбі з китайським вірусом.

Раніше Українці повідомляли, що фахівці назвали дієту, яка допомагає при китайському вірусі.

Також ми повідомляли, що фахівці назвали дієтичні продукти, які заважають схуднути.